nowoczesna biała łazienka

Nowoczesna biała łazienka w bloku staje się absolutnym hitem wnętrzarskim. Takie zastosowanie ma wiele zalet, zwłaszcza wtedy, kiedy umiejętnie dobierzemy dodatki, które sprawią, że wnętrze to będzie prezentowało się niemal doskonale. Nowoczesna biała łazienka uwielbiana jest przez osoby znane, które chętnie dzielą się swoimi zdjęciami na portalach społecznościowych i ukazują swoje projektowe umiejętności oraz gust. Z czym warto zestawić białą łazienkę? Czy białe łazienki są praktyczne?

Z czym warto zestawić białą łazienkę

W przypadku białych łazienek mamy do dyspozycji wiele rozwiązań, które sprawią, że nabierze ona zupełnie innego charakteru. Coraz popularniejsze staje się zastosowanie betonu architektonicznego, którego odpowiednie i umiejętne nałożenie sprawi, że na ścianie uzyskamy efekt niemal idealnego betonu. Biel z szarością i grafitem to doskonałe połączenie, dlatego warto je rozważyć. To świetna propozycja dla fanów nowoczesności, designu i niebanalnych rozwiązań. Oprócz betonu architektonicznego stosuje się również drewno egzotyczne, które nadaje łazience ciepła. Najbardziej nowoczesna biała łazienka staje się pod wpływem drewna przytulna. To z kolei rozwiązanie dla fanów przytulnych i nowoczesnych pomieszczeń, którzy nie chcą stawiać na prostą formę białej łazienki. Oczywiście w przypadku zdecydowania się na takie rozwiązanie, należy pamiętać o tym, aby wykorzystać najwyższej jakości drewno egzotyczne, które pod wpływem wody nie zmieni swojej objętości i nie zniszczy się pod wpływem środków czyszczących. Białe łazienki ożywią również marmurowe płytki na jednej ścianie, która stanie się ścianą główną w pomieszczeniu. W sklepach dostępne są różnego rodzaju wzory, dlatego każdy znajdzie z pewnością coś dla siebie.

Czy biała łazienka jest praktyczna?

Wiele osób uważa, że białe łazienki są niepraktycznie i nie wyglądają dobrze, zwłaszcza po kilku latach od remontu. Fugi mogą zżółknąć, a same płytki mogą stać się niemodne. Nic bardziej mylnego! Jeżeli decyzja padnie na białą łazienkę, warto rozważyć zastosowanie płytek rektyfikowanych, których precyzyjny montaż pozwoli na uzyskanie jednolitej ściany wyłożonej płytkami zupełnie tak, jakby na ścianie został umieszczony jej jeden blok. Białe płytki są na tyle praktyczne, że nie widać nadmiaru wody ani smug, dlatego nie trzeba wycierać płytek po każdej kąpieli. Jest to zbędne! Białe łazienki to rozwiązanie ponadczasowe, które w prosty sposób można odmienić dodatkami, taki jak świeczki i ręczniki, co da spektakularny efekt! Więcej informacji znajdziecie w poradniku: https://www.magnatfarby.pl/ekspert-radzi/nowoczesna-biala-lazienka-inspiracje-i-aranzacje