Już od jakiegoś czasu ludzie chętnie kupują okna w Łodzi, ponieważ po pierwsze podobają się one, a po drugie doskonale spełniają swoje funkcje. Są jednak takie przypadki, w których nie powinno się kupować czegoś takiego jak pionowe okna, a jeśli już się je ma to warto zastanowić się nad ich zmianą na przykład na żaluzje zakładane bezpośrednio na ramy okienne lub w przestrzeni pomiędzy szybami okien.

O jakie sytuacje chodzi?

Przede wszystkim sytuacją tą jest posiadanie małego dziecka, które przeważnie jest przyczyną destrukcji posiadanych okien, za które przecież płaci się niemałe pieniądze. Wynika to z tego, że pionowe okna są przeważnie montowane na specjalnych karniszach i po prostu wiszą przy oknach tworząc wolną przestrzeń pomiędzy oknami (czy balkonem) a samymi roletami. Sięgają one zwykle aż do podłogi gdzie luźno zwisają. A każde dziecko, które sobie pełza czy też raczkuje w pobliżu będzie chciało sprawdzić co to takiego jest. Zwykle takie sprawdzanie polega na ciągnięciu. A przez to, że okna są zbudowane tak, a nie inaczej to można je bardzo łatwo zrzucić przez takie właśnie ciągnięcie. Co prawda można je z powrotem zawiesić, ale jednak po jakimś czasie i wielu przeżytych wspólnie z dziećmi przygodach okna nie nadają się już do użytku.

Właśnie dlatego jeśli ktoś spodziewa się dziecka to lepiej niech zainwestuje w jakieś krótsze zasłony czy też w żaluzje bądź ewentualnie okna rzymskie, które już nie są tak łatwo dostępne jak klasyczne okna.

Zobacz ofertę łódzkiego producenta okien Stan-Mal.
STAN-MAL
Kwiatowa 30 94-238 Łódź
42 650 18 18
42 634 78 30